İletişim Bilgileri

Prefabrike Yapılar

Prefabrik yapılar, inşaat sektöründe son yıllarda giderek daha fazla tercih edilmeye başlanmıştır. Bu yapılar, fabrikalarda üretilerek şantiye alanına taşınan ve burada montajı yapılan yapılar olarak tanımlanabilir. Prefabrik yapılar, çeşitli avantajları nedeniyle birçok farklı alanda kullanılabilmektedir.
Vekon, prefabrik yapıların üretimi konusunda AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları yaparak, müşterilerine daha ekonomik, daha kaliteli ve daha hızlı çözümler sunmaktadır. Bu sayede, müşterilerinin isteklerini karşılamak için farklı ölçü ve planlarda prefabrik yapılar üretmek mümkün olmaktadır.
Pi Mühendislik ise prefabrik yapıların özellikleri ve kullanım alanları hakkında bilgilendirici bir yazı yayınlamıştır. Bu yazıda, Pi Mühendisli’ğin prefabrik yapılarının tüm duvarlarının, dört farklı panelin modülasyonundan oluştuğu belirtilmektedir. Bu paneller dolu panel, pencereli panel, vasistaslı panel ve kapılı panel olarak sıralanmaktadır.
Prefabrik yapılar, çeşitli avantajları nedeniyle birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Bunlar arasında sosyal konutlar, sosyal tesisler, ofis binaları ve işçi kampları gibi alanlar yer almaktadır. Bu yapıların kullanımı, inşaat projelerinin mobilizasyon sürecini hızlandırarak, zaman ve maliyet tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca, prefabrik yapılar, çevre dostu olmaları nedeniyle de tercih edilebilmektedir.
Pİ MÜHENDİSLİK

FABRİKA

Pİ MÜHENDİSLİK, prefabrike yapı, hafif çelik yapı ve yaşam konteyneri imalatlarını Fabrikası'nda gerçekleştirmektedir.

Pİ MÜHENDİSLİK

Lojistik Kabiliyeti

Pİ MÜHENDİSLİK

Montaj Teknikleri

Pi Mühendislik

Satış Sonrası Hizmetleri