İletişim Bilgileri

Pi Mühendislik Lojistik

Pi Mühendislik olarak, müşterilerimize en yüksek kalitede paketleme ve lojistik hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası standartlara uygun olarak paketlenen tüm ürünlerimizi, dünya genelinde herhangi bir noktaya güvenli ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz. Uzman ekibimiz ve çeşitli taşıma yöntemlerimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutuyoruz ve lojistik süreçlerimizi çevre ve iş sağlığı ve güvenliği konularını göz önünde bulundurarak yönetiyoruz. Pi Mühendislik olarak, müşterilerimizin lojistik ihtiyaçları için güvenilir bir çözüm ortağıyız.

Pi Mühendislik Montaj

Pi Mühendislik olarak, çözüm ortaklarımızın işini kolaylaştırmayı ilke ediniyoruz. Üretim teknolojimiz sayesinde kolay monte edilebilir ön üretimli yapılar sunuyoruz, bu da şantiyede zaman tasarrufu ve kolaylık sağlıyor. Montaj teknolojilerimizle sektörde çığır açan yeniliklere imza atıyoruz ve montaj ekiplerimiz için özel eğitimler düzenliyoruz. Ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden, kusursuz montaj desteğiyle ön üretimli yapıların kurulumunu en kısa sürede tamamlıyoruz. Pi Mühendislik olarak, müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz ve yeniliklere açık bir yaklaşım benimsiyoruz.

Pi Mühendislik Satış Sonrası Hizmetler

Pi Mühendislik olarak, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli olarak ele alıyoruz. İş sürecinin tüm aşamalarında uyguladığımız proje yönetimi sistemi sayesinde, müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Bu bakış açısıyla, satış sonrası hizmet kalitemizi de sürekli olarak geliştiriyoruz. Müşterilerimizin istek ve şikayetlerini periyodik olarak gönderdiğimiz anketlerle değerlendiriyoruz ve bu istek ve şikayetler doğrultusunda, faaliyetlerimizde sürekli iyileştirmeler sağlıyoruz. Pi Mühendislik olarak, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve onları memnun etmek için çalışıyoruz.